Erasmus Uluslararası Kredi Hareketliği (KA107) 2019 ve 2020 Projeleri Öğrenci Öğrenim Başvuru Sonuçları


18 Ekim 2021 tarihinde başlayıp 02 Kasım 2021 tarihinde biten Erasmus Öğrenci Öğrenim Hareketliliği başvurularının değerlendirmesi tamamlanmış olup, değerlendirme sonuçları ilan edilmiştir. 

  • Universum College için 4 kişilik kontenjana toplam 5 kişi başvurmuştur. Başvuran öğrencilerden 4 kişi sınava girmiş ve 1 kişi sınava girmemiştir. Sınava giren 4 öğrencimiz de 60 dil barajını aştıkları için asıl listeden sıralamaya girmişlerdir.
  • Bihac University için 4 kişilik kontenjana 31 kişi başvurmuştur. Başvuran öğrencilerden 24 kişi sınava girmiş ve 7 kişi sınava girmemiştir. Sınava giren 24 öğrencimizden 60 dil barajını aşan 6 öğrenciden 4'ü asıl listeden, 2'si yedek listeden sıralamaya girmişlerdir.
  • Islamic University of Gaza için 4 kişilik kontenjana toplam 5 kişi başvurmuştur. Başvuran öğrencilerin Hazırlık Arapça notları dil puanı olarak kabul edilmiştir.  Başvuru yapan öğrencilerden 4'nün Erasmus Öğrenci hibesinden, bir öğrencinin ise Erasmus Kurumsal Destek hibesinden olmak üzere tamamının desteklenmesine karar verilmiştir.  

Hareketliliğe hak kazanan öğrencilere yönelik oryantasyon toplantısı yapılacaktır. Toplantının yeri, günü ve saati öğrencilerin başvuru esnasında yazmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.

 

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ


 

   
© Muş Aparslan Üniversitesi | Erasmus Koordinatörlüğü | 2017