Erasmus+ Programı Personel Hareketliliği Kapsamında Polonyalı Akademisyenleri Ağırladık


Erasmus+ Personel Hareketliliği kapsamında Polonya’nın “Kalisz Uygulamalı Bilimler Üniversitesi“ Sağlık Fakültesinden Prof. Dr. Przemyslaw Bilinski ve Öğr. Gör. Jolanta Bilinska üniversitemize misafir oldu.

İş birliği olasılıkları konuşuldu

21-23 Ekim 2020 tarihleri arasında üniversitemizde çeşitli temaslarda bulunan misafir öğretim elemanları ilk olarak Erasmus Programı kapsamında yapılabilecek iş birlikleri konusunda üniversitemiz Erasmus Ofisi personelleri ile bir araya geldi. Daha sonra Sağlık Bilimleri Fakültesine geçen misafir öğretim elemanları burada Dekan Prof. Dr. Hüseyin Kırımoğlu tarafından kabul edildi. Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Yalçın Dicle, Hemşirelik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ercan Bursal ve diğer öğretim elemanlarının da hazır bulunduğu görüşmede sağlık alanında yapılabilecek iş birlikleri, yüksek lisans ve doktora ortaklıkları gibi konularda istişarelerde bulunuldu.

Ziyaret hediye takdimi ile son buldu

Çalışmalarını tamamlayan misafirlerimiz Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yaşar Karadağ ile de bir araya geldi. Üniversitemize gerçekleştirdikleri ziyarette kendilerine gösterilen yakın ilgiden dolayı Prof. Dr. Yaşar Karadağ’a, Erasmus Kurum Koordinatörümüz Öğr. Gör. Yahya Adanır, Erasmus Personel Hareketliliği sorumlusu Öğr. Gör. Necattin Sarcan’a teşekkürlerini iletti.  Ziyaret, misafir öğretim elemanlarına  takdim edilen hediyeler ile son buldu. 

 

 

 

   
© Muş Aparslan Üniversitesi | Erasmus Koordinatörlüğü | 2017